Masaker party – oslava 3. roku klubu Kabinet

kdy: Pátek, 27. Květen 2016 od 20:00
kde: Klub Kabinetinfo:

Nezdá se to, ale jsme tu pro Vás již 3 roky. Oslava roku je tu! Magická a posvátná trojka, se ponese v duchu bujarého veselí, koncertních, literárních, dramatických a výtvarných performance. Jako každý rok se celá akce koná v maskách a jsme připraveni na Vaše dary a přání. Kdo dorazí oděn v masce či přinese nějaký ten dar, bude odměněn chutným welcome drinkem. Od 19. hodiny vypukne samotný program nejdříve v horním patře Kabinetu ojedinělou, autorskou a originální výtvarně – dramatickou performance obohacenou o graffiti jam na venkovní zahrádce a od cca 20. hodiny bude následovat ve sklepení hudební produkce až do pozdních hodin.
CHAOSCOMPANY – je naprosto originální, ojedinělé a chaoticky organizované olomoucké sdružení umělců – kreslířů, malířů, komiksáků, básníků, prozaiků a hudebníků. Vytváří produkty nazývané CHAOS. Velmi rádi šíří chaos mezi všechny bytosti světa a nabízejí mnohé: improvizační kreslířské performance na cokoliv, dramatický přednes autorské tvorby, skládané komiksy, Chaosovou grafickou literaturu, tématické plakáty, autorské origami, graffiti jam, … a mnohé další. Něco takového tu opravdu ještě nebylo.
PŮLJABLKOŇ– je jedním z převtělení alternativní akustické legendy Jablkoň. Michal Němec a Marie Puttnerová hrají písně jablkoňovské i nejablkoňovské a v jejich interpretaci se tak mísí pražština s brněnštinou a skrze krystalický hlas Marie je písním vdechnut pozoruhodný život. Krásný zážitek, který pohladí po duši opravdu každého.
SERWATT– zpřátelená partička brněnských showmanů a šikovných muzikantů, co to umí pěkně rozparádit v rytmu houpavého a osobitého hardcore, navrch s vtipnými texty a parádní kostýmkovou show, která dokresluje srdečnost a přímočarost této povedené kapely.
PAPA EMYS & JAHNERAL SOUND – velmi, velmi zkušený dj, selektor, propagátor a známá postava brněnské reggae scény Papa Emys, s sebou přiveze bandičku (dnes již ne úplně) mladých Jahneral Sound. Skvělá show, frázování za „micem“ a hutné hity, kterí rozvibrují i zaryté neposluchače klasického reggae a ukážou, jak nové formy tohoto nadčasového hudebního stylu, tak i klasickou tvář jamajské dechovky.

začátek: 19.00 hod.
vstupné: dobrovolný příspěvek je volitelnou nutností
…těšíme se na Vás!

vstupné: dobrovolné